Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?


  Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

  form_popup

  Tapety

  Potlačte alebo, naopak, zvýraznite vstavanú skriňu v rámci interiéru. Vytvárajte živé posuvné steny a povoľte uzdu vašej fantázii. S bohatou ponukou tapiet od ZAMA interiér.

  Ozvláštnite svoj interiér tapetami

  Tapety predstavujú skvelú voľbu pri výbere materiálov na vašu novú skriňu a posuvné dvere. S cieľom prinášať novinky a inovácie sme ako prví zaradili do ponuky tapety, ktoré sú priamo aplikované na posuvné dvere. Inšpirovali sme sa japonskými posuvnými dverami „shoji“ s papierovými výplňami „washi“. Vďaka tapetám vznikla možnosť integrovať váš úložný priestor, teda vstavanú skriňu do vášho interiéru. Celý priestor nimi  môžete jednoducho a  elegantne zjednotiť. Použitím tapety na posuvné dvere a zároveň aj na interiérové steny môžete skriňu buď úplne opticky potlačiť, alebo naopak, zvýrazniť. Nalepením tapiet na posuvné dvere teda vznikajú tzv. živé posuvné steny, ktoré ozvláštnia každý interiér.Veľkou prednosťou tohto riešenia je široký katalógový výber motívov a farieb. Nepreberné množstvo tapiet v kombinácii s inými materiálmi vám zaručuje originalitu každej skrine a schopnosť variabilne doplniť interiér.

  Keď dodávatelia, tak takýto

  Rodinná firma Masureel s dlhoročnou tradíciou a sídlom v  severnom Belgicku vytvorila kolekcie vliesových tapiet a tkanín a vybudovala značku na vysokej úrovni. Vieme, že  kvalita povrchov dverí pri každodennom používaní je alfou a omegou. Preto sme vytvorili spoluprácu práve s touto značkou. Pre vás,užívateľov, je tohlavne precíznosť každého detailu, vysoká odolnosť povrchu a pretrvávajúci estetický zážitok.

  PARATO SRL je jedným z najvýznamnejších talianskych výrobcov tapiet s tradíciou od roku 1985. Vyniká najmä neustálymi invenciami vzorov, farieb a textúr, čo jej zabezpečilo pevné postavenie nielen na talianskom, ale aj medzinárodnom trhu.