Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?


  Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

  form_popup

  Fototapety

  Dizajnové trendy prichádzajú a odchádzajú. Podobný je aj príbeh veľkoformátových fototapiet...

  Povoľte uzdu svojej fantázii. S fototapetami

  Dizajnové trendy prichádzajú a odchádzajú. Podobný je aj príbeh veľkoformátových fototapiet. Po rokoch sa k nám vracajú v prevedení a kráse,ktorá dotvorí každý interiér či už tradičný, alebo moderný. Technologický pokrok umožnil vysokú kvalitu tlače týchto povrchov. Na výber máte nielen fotografie umelecky ladených prírodných motívov, ale aj abstraktné vektorové grafiky. Práve vaša nová vstavaná skriňa s posuvnými dverami je vhodným priestorom pre takúto kreativitu. Vpustite do vášho interiéru nádych prírody, alebo zariaďte vašim deťom izbu snov.

  MYSLÍME NA VAŠE ZDRAVIE, PLNÍME OČAKÁVANIA

  Buďte však opatrní pri výbere tlače fototapiet. Keďže v prvom rade myslíme na vaše zdravie, ponúkame vám fototapety, ktoré sú tlačené na špeciálnych japonských strojoch a farbami na prírodnej báze. Ich plusom je, že zároveň nezaťažujú životné prostredie. Nejedná sa teda o tlač ako pri bežnej veľkoformátovej grafike. Už samotný zápach by vám prezradil, že takáto grafika do interiéru nepatrí. Každá fototapeta je potiahnutá lamináciou, čím vzniká ochranná umývateľná vrstva. Môžete si dokonca vybrať, či má byť finálna podoba vo vysokom lesku, alebo matná. Snažíme sa vychádzať vám v ústrety a chceme plniť vaše očakávania, preto dokážeme zapracovať aj vašu vlastnú  grafiku. Pokiaľ je teda vašim želaním mať na skrini spomienku na nejaké krásne miesto, tak vám ju s radosťou zrealizujeme.