Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?


  Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

  form_popup

  Drevodekory

  Estetika spojená s funkčnosťou. Povrchy na báze laminátov predstavujú najsilnejšiu skupinu materiálov, ktoré sa tešia veľkej obľube a širokému záujmu v modernom aj tradičnom interiéri.

  Viete, prečo drevodekor?

  Cenová dostupnosť a vysoká odolnosť predurčujú laminátové materiály k širokému využitiu na nábytok, vstavané skrine, šatníky a posuvné dvere. Ďalšou prednosťou je ich ľahká údržba a nenáročnosť. To, čo bolo nedostatkom týchto povrchov v minulosti, sa v dnešnej dobe premenilo na ich kreatívnu silu. Ešte nikdy nemali dizajnéri a architekti k dispozícii takú širokú škálu esteticky dokonalých povrchov. Imitácie masívnych drevín dodávajú nábytkom charakter a sú základom každého tvorivého štýlu. Väčšina povrchov je zvládnutých nielen po vizuálnej stránke, ale ich tvorcovia mysleli aj na autentickosť fyzického dotyku. Štruktúrované povrchy len umocnia dojem a zážitok.

  Prečo je dodávateľ dôležitý?

  Pri výbere našich dodávateľov však nemyslíme len na umelecky zvládnuté kolekcie, ale hľadáme v ich ponuke prínos pre vás v širokých súvislostiach. Základom laminátov je totiž drevotriesková doska, ktorá máva rôznu kvalitu. Nedostatkom býva najmä nízka hustota drevotriesky a len svedomitým výberom partnera dokážeme zaistiť to, že všetky konštrukčné spoje budú dostatočne pevné a budú dlhé roky spoľahlivo spĺňať svoje poslanie. Ďalším rizikovým faktorom je uvoľňovanie chemických látok (formaldehydov) do ovzdušia. Dosky používané v Zama interiér však spĺňajú najprísnejšie európske zdravotné normy a sú ocenené medzinárodnými certifikátmi. Naši poradcovia – dizajnéri sú vybavení pomôckami, s ktorými dokážu pri navrhovaní ideálne zladiť interiér a nábytok. Každá naša predajňa disponuje vzorkovnicami. Príďte sa osobne pozrieť na rozsiahle kolekcie dekorov. Aktuálne sme rozšírili ponuku o kolekciu emotion, ktorá svojim umelecky stvárneným povrchom a štruktúrou uspokojí aj tých najnáročnejších.

  Ponuka drevodekorov