Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?


  Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

  form_popup

  O nás

  Zama - tradícia od roku 1992

  Pracujeme spôsobom, aby každý náš produkt bol čo najdokonalejší.

  Aby každý z našich zákazníkov vyhodnotil nákup v našej spoločnosti ako dobré rozhodnutie. Vysoký stupeň technologického a softwarového vybavenia našej výroby pravdepodobne nenájdete nikde na Slovensku. Každý rok pripravujeme výrazné zmeny našej ponuky v závislosti od dizajnových trendov, neustále hľadáme a inovujeme konštrukčné riešenia. Dnes, po viac ako 20 rokoch, je naša firma o míľové kroky vzdialená od začiatkov takmer vo všetkých smeroch, čo dokazuje kvalita našich výrobkov a spokojnosť zákazníkov.

   

   

   

  Certifikované materiály

  Neustále inovácie

  Špičková technológia

  Spokojnosť zákazníkov

  Zama je rozdiel

  Pridaná hodnota vo všetkom čo robíme

  +

  Rozdiel v materiáloch

  Váš nábytok je vždy vyrobený zo zdravotne nezávadných a certifikovaných materiálov. Všetky kovania sú v najvyššej kvalite od renomovaných svetových výrobcov.

  +

  Rozdiel v inováciách

  Neustále sa snažíme prinášať novinky a inovácie. Každý vývoj je náročný a ľahko okopírovateľný. Originál však ostáva len jeden.

  +

  Rozdiel vo výrobe

  Vaša skriňa je vyrábaná špičkovou technológiou, riadenou systémom CAD-matic. Obdobné vysoký stupeň softvérového vybavenia, zrejme, nenájdete nikde na Slovensku.

  +

  Rozdiel v službách

  Pokrokové metódy, skúsenosti a zodpovednosť našich interiérových poradcov, technikov a montážnikov Vám zaručia presné a správne riešenie všetkých detailov.