Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?


  Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

  form_popup

  Decorakryl

  Atraktívny ekologicky čistý materiál - neškodný pre ľudské zdravie. Vytvorte si príjemné prostredie pre vašu úspešnú prácu, oddych a pohodlie.

  Ekológia a originalita – decorakryl

  Dekorakryl je atraktívny ekologicky čistý materiál, neškodný pre ľudské zdravie a preto sa používa v obytných priestoroch, kde vytvára príjemné prostredie pre vašu úspešnú prácu, oddych a pohodlie. Tento nezvyčajný materiál vyniká svojou originalitou. Práve jedinečnosť prírody je nadlho zachovaná a konzervovaná v priehľadných plastoch. Každá kvetina, steblo bambusu či trávy sú takto zvečnené a môžu skrášliť váš domov. Najmä ak máte vzťah k prírode a obľubujete prírodné motívy. Tým, že nosný materiál je číry plast, sú tieto dekoryvhodné  na optické rozčlenenie priestoru, alebo tam, kde sa chceme hrať so svetlom. Hodia sa na prechodové dvere a pevné presklené.K ďalším vlastnostiam dekorakrylupatrí vysoká odolnosť voči vode, nízka hmotnosť (2,5 krát nižšia oproti obyčajnému sklu), trvácnosť (5 krát vyššia oproti sklu), odolnosť voči tepelným výkyvom a dlhá životnosť.