Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?


  Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

  form_popup

  Lakované sklá, fólie

  Optická hra so svetlom, množstvo farebných a estetických prevedení, štýlové dotvorenie interiérov.

  Máte radi lesk? Vyberte si lakované sklo

  Dekoratívne sklenené povrchy sú veľmi obľúbené. Jemné a jasné odtiene hrajúce sa so svetlom vždy ozvláštnia každú miestnosť. V lakovanom skle lacobel sa zrkadlia všetky farby a tým sa vytvára optický dojem hĺbky a svetla. Vďaka širokej ponuke farieb vzniká množstvo estetických riešení pri vytváraní interiéru. Farebné sklo v kombinácii s materiálmi ako sú drevo, kameň, alebo oceľ, pôsobí ako univerzálny prvok. Pre svoje vlastnosti je preferovaným materiálom do posuvných dverí na vstavané skrine. Vysoká kvalita vrstvy laku na zadnej strane skla vytvára jeho nepriehľadný vzhľad. Lakovaná strana skla je vždy chránená bezpečnostnou fóliou. Tým je chránená vrstva laku pred poškodením a zároveň aj zvýšená odolnosť samotného skla pred rozbitím. Laky používané na sklách lacobel neobsahujú ťažké kovy ani iné chemické látky škodlivé pre životné prostredie. Výberom tých najkvalitnejších komponentov vám dokážeme dodať kvalitný výrobok s nadštandardnou zárukou. V prípade posuvných dverí predstavuje záruka až 7 rokov. Pokiaľ uvažujete nad vysokým leskom vo vašom interiéri, je sklo lakobel cenovo najvýhodnejšou voľbou bez zbytočných estetických kompromisov.

  Tvarovateľné fólie. Bude ťažké vybrať si…

  Tvarovateľné fólie s vlastným lepidlom zahŕňajú vyše 150 vzorov vo viac ako 25 produktových skupinách od kovových po textilné, od kamenných po lakované, od drevených po uhlíkové, od prírodných po hi-tech materiály. Tento odolný a zároveň tvárny materiál je ideálny na dotvorenie interiérov ako aj exteriérov budov s možnosťou jednoduchej obmeny vzhľadu.

  Lakované sklá, folie