Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?


  Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

  form_popup

  Nábytok a ešte raz nábytok – veľtrh Miláno 2016

  Veľkorysá a inšpirujúca. Tak sa dá najjednoduchšie nazvať tohtoročná najprestížnejšia výstava nábytku v talianskom Miláne – Salone del Mobile Milano 12.-17.april 2016.

  Samotné čísla o návštevnosti, počte vystavovateľov a ploche, na ktorej bol prezentovaný nábytok dokladujú význam tohto veľtrhu v segmente dizajn interiéru. Na tomto mieste sa musíme priznať, že sme za dva dni nestihlo vidieť všetko čo bolo prezentované (osem našich kolegov malo možnosť vidieť tohtoročný veľtrh na vlastné oči)

  Vidieť svetové novinky je vždy inšpirujúce. Nielen pre architektov, dizajnérov, ale aj pre všetkých, ktorí majú radi nové nápady, možnosti a trendy v interiéri. Tohtoročná výstava nábytku okrem spomínaného opäť ponúkla aj pravú veľtržnú atmosféru v krásnom výstavnom areáli v severozápadnej časti Milána.

  Zhotoviť kvalitnú fotografiu v niektorej z výstavných expozícii bolo naozaj náročné. Množstvo návštevníkov to takmer vždy dokonale prekazilo. Napriek tomu vám odporúčame pozrieť si našu fotogalériu z tejto výstavy.

  Taktiež odporúčame galériu výstava Kolín 2016 / Nemecko /