Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?


  Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

  form_popup

  Hľadáte inšpiráciu pre Váš interiér?

  Najväčšie trendy  a najnovšie vychytávky vo svete VSTAVANÝCH SKRÍŇ A NÁBYTKU NA MIERU nájdete u nás. Tu je prehľad posledných noviniek či už dizajnových alebo technických, s ktorými sa môžete u nás stretnúť.

   

  MODERNÉ A ČISTÉ DETAILY POSUVNÝCH DVERÍ VSTAVANEJ SKRINE

   

  Všetci poznáme klasické vstavané skrine, kde každé posuvné dvere lemuje rám dverí. Pokiaľ fandíte čistým líniám a hladkým plochám, máme pre Vás riešenie. BEZRÁMOVÉ POSUVNÉ DVERE. Táto novinka vznikla exkluzívne v našich dielňach a ponúkame ju so 7-ročnou zárukou.

   

   

  NOVÁ KOLEKCIA DÝHOVANÝCH POVRCHOV

   

  Chceli by ste mať kus prírody u Vás doma? Pre milovníkov a znalcov prírodného dreva sme pripravili nové krásne vzorky dýhovaných povrchov nábytku. Oceníte ich vizuálnu originalitu, farebné možnosti a vysokú úroveň spracovania. Vzorky nájdete v našom Bratislavskom štúdiu v OC Korzo.

   

   

   

  NIE JE ÚCHYTKA AKO ÚCHYTKA

   

  Ani úchytka ani Tip-on systém. Predstavujeme Vám nové dizajnové možnosti pre otváranie nábytkových dverí.

  Štýlové frézované úchytky vieme vyhotoviť v akejkoľvek farbe dverí. Stačí si vybrať medzi matným alebo lesklým prevedením. Vieme ponúknuť aj elegantnú variantu v prírodnom dreve.

   

   

  VIDIECKY, PROVENSÁLSKY, RUSTIKÁLNY ŠTÝL

   

  Ak túžite po interiéri ladenom do niektorého zo spomenutých štýlov ste na správnom mieste. Máme pre Vás pripravenú novú širokú paletu povrchov a tvarov pre Vaše nábytkové dvierka. Dokonca aj Vaša vstavaná skriňa môže získať prívlastok ´glamour´ tak aby sa hodila do Vášho staromestského bytu.

   

   

  ČIERNA FARBA VO VAŠOM INTERIÉRI

   

  Čoraz žiadanejší akcent ponúkame v rôznych variáciách. Stolové podnože, elegantné nábytkové úchytky, rámy dverí vstavaných skríň a oveľa viac. Precízne remeselné spracovanie s dôrazom na povrchovú úpravu sú samozrejmosťou

   

   

  TECHNICKÉ VYCHYTÁVKY

   

  Otváranie dverí jedným dotykom, inteligentné tlmenie a dotváranie dvierok a zásuviek. Spoluprácou s renomovanými značkami a partnermi sme Vám schopný všetky svetové novinky ponúknuť z prvej ruky.

   

   

   

  Plánujete návštevu našej expozície a NECHCETE STRÁCAŤ ČAS ČAKANÍM?

  Stačí vyplniť krátky kontaktný formulár. Naši predajcovia Vám následne zavolajú a zarezervujú Vám vyhovujúci termín. Alebo nás kontaktujte priamo telefonicky.

   

  +421 905 387 366

  DOHODNITE SI STRETNUTIE >>

   

   

  KDE NÁS NÁJDETE >>

   

  POZRITE SI GALÉRIU >>

   

  navrhnite si šatník on-line >>

   

   

  *Na prezentáciu boli okrem iného použité aj prezentačné materiály od našich dodávateľov: Hettich, Viefe, Salu, ProForm