Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?

Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

form_popup

Hľadáte inšpiráciu pre Váš interiér?

Najväčšie trendy  a najnovšie vychytávky vo svete VSTAVANÝCH SKRÍŇ A NÁBYTKU NA MIERU nájdete u nás. Tu je prehľad posledných noviniek či už dizajnových alebo technických, s ktorými sa môžete u nás stretnúť.

 

MODERNÉ A ČISTÉ DETAILY POSUVNÝCH DVERÍ VSTAVANEJ SKRINE

 

Všetci poznáme klasické vstavané skrine, kde každé posuvné dvere lemuje rám dverí. Pokiaľ fandíte čistým líniám a hladkým plochám, máme pre Vás riešenie. BEZRÁMOVÉ POSUVNÉ DVERE. Táto novinka vznikla exkluzívne v našich dielňach a ponúkame ju so 7-ročnou zárukou.

 

 

NOVÁ KOLEKCIA DÝHOVANÝCH POVRCHOV

 

Chceli by ste mať kus prírody u Vás doma? Pre milovníkov a znalcov prírodného dreva sme pripravili nové krásne vzorky dýhovaných povrchov nábytku. Oceníte ich vizuálnu originalitu, farebné možnosti a vysokú úroveň spracovania. Vzorky nájdete v našom Bratislavskom štúdiu v OC Korzo.

 

 

 

NIE JE ÚCHYTKA AKO ÚCHYTKA

 

Ani úchytka ani Tip-on systém. Predstavujeme Vám nové dizajnové možnosti pre otváranie nábytkových dverí.

Štýlové frézované úchytky vieme vyhotoviť v akejkoľvek farbe dverí. Stačí si vybrať medzi matným alebo lesklým prevedením. Vieme ponúknuť aj elegantnú variantu v prírodnom dreve.

 

 

VIDIECKY, PROVENSÁLSKY, RUSTIKÁLNY ŠTÝL

 

Ak túžite po interiéri ladenom do niektorého zo spomenutých štýlov ste na správnom mieste. Máme pre Vás pripravenú novú širokú paletu povrchov a tvarov pre Vaše nábytkové dvierka. Dokonca aj Vaša vstavaná skriňa môže získať prívlastok ´glamour´ tak aby sa hodila do Vášho staromestského bytu.

 

 

ČIERNA FARBA VO VAŠOM INTERIÉRI

 

Čoraz žiadanejší akcent ponúkame v rôznych variáciách. Stolové podnože, elegantné nábytkové úchytky, rámy dverí vstavaných skríň a oveľa viac. Precízne remeselné spracovanie s dôrazom na povrchovú úpravu sú samozrejmosťou

 

 

TECHNICKÉ VYCHYTÁVKY

 

Otváranie dverí jedným dotykom, inteligentné tlmenie a dotváranie dvierok a zásuviek. Spoluprácou s renomovanými značkami a partnermi sme Vám schopný všetky svetové novinky ponúknuť z prvej ruky.

 

 

 

Plánujete návštevu našej expozície a NECHCETE STRÁCAŤ ČAS ČAKANÍM?

Stačí vyplniť krátky kontaktný formulár. Naši predajcovia Vám následne zavolajú a zarezervujú Vám vyhovujúci termín. Alebo nás kontaktujte priamo telefonicky.

 

+421 905 387 366

DOHODNITE SI STRETNUTIE >>

 

 

KDE NÁS NÁJDETE >>

 

POZRITE SI GALÉRIU >>

 

navrhnite si šatník on-line >>

 

 

*Na prezentáciu boli okrem iného použité aj prezentačné materiály od našich dodávateľov: Hettich, Viefe, Salu, ProForm