Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?

Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

form_popup

Hľadáme kolegu na predajňu v BRATISLAVE

PREČO HĽADÁME ?

Úprimne, my to skrátka nestíhame !!!!

Naša niekoľkoročná snaha plná dizajnových a technologických inovácií priniesla úspech. Záujem každého jedného zákazníka nás veľmi teší. Ak si však chceme stanovenú latku zachovať a ešte ju aj posúvať  musí nás byť VIAC.

 

KOHO HĽADÁME ?

Práca, ktorú ponúkame môže naozaj sadnúť KOMUKOĽVEK.

Sme tak trochu dizajnéri, technici, predajcovia a občas aj psychológovia .

Denne riešime rôzne požiadavky, od jednoduchých vstavaných skríň, cez dizajnové rady ohľadom výberu povrchu a materiálov, výber vhodných kovaní  až po komplexné nábytkové riešenia celých priestorov.

Kolega, ktorého hľadáme bude mať šancu skúsiť si a zdokonaliť sa vo všetkom.

Keďže nový kolega by k nám mal plnohodnotne zapadnúť po pracovnej aj osobnej stránke, máme niekoľko bodov, s ktorými by mal byť stotožnený:

 

ČO PONÚKAME ?

Aj keď skúsenosti s predajom a nábytkovým dizajnom sú výhodou. Nemusíte sa báť, nikoho nehodíme hneď do hlbokej vody. Celý náš tím bude prvé týždne pracovať na Vašom zaškolení.

No a ak bude všetko fungovať, môžete sa tešiť na tvorivú prácu v príjemnom prostredí s pomerne veľkou dávkou slobody. Na prácu, ktorá nie je nudná ani stereotypná.

Rozhľad v technológiach a trendoch si budeme spolu  udržiavať vďaka naším výletom na svetoznáme veľtrhy.

A samozrejme sa Vám oplatí aj doma čo-to prerobiť a zrenovovať, veď sme predsa nábytkári 😉

Ak máte pocit, že tento popis na Vás sedí, pošlite nám stručné CV na : f.prikasky@zamainterier.sk