Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku Kde nás nájdete?

Odoslaním formulára dávam týmto v súlade s § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov svoj súhlas spoločnosti ZAMA interiér s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov za účelom kontaktovania a zaslania obchodných ponúk.

form_popup

Extra line, fólie

Jedinečné dekoratívne fólie pre váš interiér. Dekoratívne prvky pri výrobe nábytku, nástenné dekorácie v komerčných priestoroch, doplnky pre zariadenie predajní a butikov. Nech sa páči. Extra line.

Pútavé štruktúry a takmer neobmedzená škála výberu

Predstavujeme vám jedinečné dekoratívne fólie pre použitie v interiéri. Sú to skvelé dekoratívne prvky pri výrobe nábytku, slúžia akonástenné dekorácie v komerčných priestoroch, dopĺňajú zariadenie predajní a butikov. Vyznačujú sa veľmi dobrou priľnavosťou a sú odolné proti poškriabaniu.  Produktové skupiny sú pestré, nájdete v nich všetko možné – od fólií v štýle kožených dekorov až po zrkadlové dekory, ďalej štruktúrované fólie, zrkadlové mozaiky či dizajnové fólie s 3D efektom. Povestnou čerešničkou na torte sú atraktívne umelé kože a kožušiny v najmodernejšom dizajnovom vyhotovení v rôznych farbách. Takto sa prezentujú extra line fólie. Na výber máte brilantné zrkadlové povrchy, metalízu i trendové drevodekory. Skrátka, kto hľadá pútavú štruktúru, je na správnom mieste. Čiuž ide o betónový, klasický, kovový, drevený vzhľad, alebo hoci aj o napodobeninu koží plazov.V oblasti výroby nábytku, posuvných dverí, vstavaných skríň a  interiérových dekorácií satejto kolekcii nedá vyhnúť.