Vyžiadajte si nezáväznúcenovú ponuku hľadáte inšpiráciu?

Referencie

Predčiť Vaše očakávania je u nás tou najdôležitejšou úlohou. Vy sami ste tou najlepšou spätnou väzbou na to, ako sa nám darí napĺňať naše krédo. Veríme, že aj Vy čoskoro pripojíte svoju fotku a referenciu spokojného zákazníka.

Skrine sú veľmi pekné :) ďakujeme

 

 - realizácia spálňa
 - Knižnica podľa návrhu zákazníka
 - Skriňa biely vysoký lesk

Ďakujeme, sme veľmi spokojní, skriňa je krásna podľa očakávaní. Už je aj komplet naplnená:)

 - Realizácia vstavanej skrine

Chcela by som vyjadriť poďakovanie a spokojnosť s realizáciou mojej objednávky.

 - realizácia obývačky

Velmi pekne dakujem a teším sa na dalšiu spoluprácu – Porubovič

 - p. Porubovič

S firmou ZAMA som bola veľmi spokojná. Ich profesionálny prístup a kvalita materiálu ma presvedčili natoľko, že som vašu firmu odporučila i svojej dcére, ktorá je v súčasnosti už tiež spokojnou užívateľkou vašich vstavaných skríň.

 - p. Bogdalíková

Rýchla montáž ,precízne spracovanie, čistá práca. Môžem  vrelo  odporúčať!

 - p. Fiala

S kvalitou materiálu, zameraním, montážou a celkovou prácou vstavaných skríň sme spokojní. Konzultácie so zamestnancom pri objednávaní priniesli konštruktívne riešenia.

 - p. Guštara

Už dlhšie sme plánovali vyriešiť si nedostatok úložných a skladovacích priestorov v chodbe, ktorá má dĺžku 4 m. Informácie o možnostiach som získala z internetu. Avšak iné je vidieť priamo v predajni, ako by mohla naša rolldor skriňa vyzerať. Bývame v blízkosti Arkádie, videli sme reklamnú tabuľu a cestou z práce sme sa tam z manželom zastavili. Boli tam dvaja pracovníci, ktorých prístup bol profesionálny. Ja som vedela čo chcem, mala som svoju predstavu, spolu sme všetko prešli, aké druhy vnútorného vybavenia potrebujeme,  /police, na vešanie, na ukladanie, vonkajšie posuvné dvere a pod./. Hneď nám to na PC  aj nakreslili, vypočítali nám cenu a hneď sme urobili aj objednávku. Presne podľa inštrukcií sa nám ozval pracovník, ktorý prišiel zamerať a následne sa nám už ohlásili montážnici. Prišli dvaja absolutne zohratí pracovníci, ktorí skriňu zmontovali, všetko po sebe vyčistili. Perfektne, bez nejakých problémov

Skriňa nám už slúži, je veľmi účelná, získali sme nové úložné priestory a okrem toho je to “kus pekného nábytku”. A aj touto cestou vyjadrujeme našu vďaku a spokojnosť s prácou firmy ZAMA INTERIER.

Mária Kindlová

 - p. Kindl